تاریخچه ارزش بیت کوین به روایت تصویر

تجسم و ظهور بیت کوین به روایت تصویر

در ویدیویی که در زیر آمده تاریخچه ارزش بیت کوین به شما نشان داده شده است. اما قبل از هر چیزی بهتر است کمی با بیت کوین آشنا شوید.

اولین بار فرد و یا گروهی به نام ساتوشی ناکاماتو در مورد بیت کوین وایت پیپر( به اولین تحقیقاتی که در مورد یک رمز ارز می‌شود اصطلاحا وایت پیپر گفته می‌شود.) در سال ۲۰۰۸ همزمان با بحران بزرگ اقتصادی در اروپا و آمریکا منتشر کرد.  در حقیقت به نظر می‌رسد بحران اقتصادی ساتوشی ناکاماتو را به فکر خلق کردن یک ارز دیجیتالی انداخت. هر چند ایده‌ی اولیه‌ی این ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۸ به میان آمد اما برای اولین بار این شبکه در سال ۲۰۱۰ فعالیتش را آغاز کرد.

اگر شما در سال ۲۰۱۰ تصمیم می‌گرفتید بیت‌کوین بخرید برای خریدن هر کوین این شبکه تنها باید شش سنت پرداخت می‌کردید. البته همان طور که می‌دانید بیت‌کوین امروزه ارزشش بسیار بیشتر از شش سنت است. البته لازم به ذکر است افزایش قیمت بیت‌کوین همیشه صعودی نبوده است و یک شیب نزولی در سال  ۲۰۱۴ تجربه کرده است. در  اواخر سال ۲۰۱۳ ارزش هر کوین در شبکه‌ی بیت‌کوین نزدیک به ۷۵۸ دلار بود هر چند که نتوانست این ارزش را نگه دارد و در سال ۲۰۱۴ به کمترین ارزش خود رسید. یعنی هر کوین ارزشش حدود ۳۰۰ دلار شد. هر چند با گذشت زمان بیت‌کوین توانست دوباره شیب صعودی داشته باشد. به طور که به هنگام نوشتن این مقاله (۱۶ جون ۲۰۲۰) ارزش هر بیت‌کوین ۹هزار و ۵۰۲ دلار است.

به طور کلی در ویدیویی که در پایین آمده تاریخچه ارزش بیت کوین است و شما با دیدن این ویدیو متوجه‌ شیب‌های صعودی و نزولی قیمت این ارز دیجیتالی خواهید شد.

به طور کلی اگر به دنبال خرید بیت‌کوین هستید بهترین کار این است که با یک تیم مشاوره خرید بیت‌ کوین مشورت داشته باشید. یکی از بهترین تیم‌ها که می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند تیم مشاوره‌ی بینوست است. بینوست  یک تیم بسیار قوی و حرفه‌ای برای مشاوره‌ خرید و فروش بیت کوین است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.