BINVEST EN

صندوق سرمایه گذاری غیرمتمرکز B100 چیست؟

صندوق B100 در پلتفرم Enzyme که یک پلتفرم غیرمتمرکز بر بستر بلاکچین اتریوم است، فعالیت می کند. تیم بینوست بر مبنای سند استراتژی B100 که حاصل تجربه ۴ ساله در حوزه ارزهای دیجیتال است، اقدام به مدیریت صندوق می نماید. استراتژی B100 بر مبنای ایجاد بازدهی بالاتر از میانگین بازدهی ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ بازار پیاده سازی شده است. در B100 از ارزهای دیجیتال با ارزش بازار متوسط و ریسک متوسط استفاده می شود تا با پذیرش ریسکی معقول، سودهای مداوم ایجاد شود.

نمای کلی

هدف هدف صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال B100 ایجاد بازدهی بالاتر از میانگین بازدهی ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ بازار است
ریسک صندوق صندوق B100 متشکل از ارزهای دیجیتال با ارزش بازار متوسط و ریسک متوسط است
کارمزد صندوق B100 دو نوع کارمزد دریافت میکند. ۱٫۵ درصد سالانه از کل دارایی های صندوق بعنوان حق مدیریت و ۱۴ درصد از مقدار سود ایجاد شده بعنوان حق عملکرد. طبیعی است در صورت عدم ایجاد سود، صندوق B100 سودی دریافت نمیکند
ارز محوری ارز محوری در صندوق B100، ارز DAI هست و سرمایه گذاران تنها با وارد کردن DAI به صندوق میتوانند سرمایه گذار B100 شوند. ارز DAI نوعی دلار دیجیتالی غیرمتمرکز می باشد.
قوانین در صندوق B100 معاملات فقط در جهت روند صعودی (Long Only) هستند. تریدهای با ریسک بالا و اهرمی در صندوق B100 انجام نمیشوند
استراتژی استراتژی صندوق B100 بر مبنای ایجاد بازدهی در روند های صعودی بازار و جلوگیری از ضرر های بزرگ در روند های نزولی میباشد
پلتفرم صندوق B100 در پلتفرم Enzyme که یک پلتفرم غیرمتمرکز بر بستر بلاکچین اتریوم است، فعالیت می کند.
بیمه صندوق B100 از پلتفرم Unslashed برای بیمه کردن دارایی های صندوق استفاده میکند. Unslashed یک پلتفرم غیرمتمرکز برای بیمه در فضای بلاکچین میباشد

مراحل سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال B100

مرحله اول

ایجاد کیف پول نرم افزاری شخصی

مرحله دوم

واریز پول به کیف پول نرم افزاری شخصی

مرحله سوم

اتصال کیف پول نرم افزاری به سایت Enzyme

مرحله چهارم

واریز پول به صندوق B100 در سایت انزایم

مرحله پنجم

بیمه کردن کیف پول نرم افزاری با استفاده از Unslashed

مقایسه بازدهی B100 و میانگین بازدهی 100 ارز اول بازار

%-2
عملکرد یک ماه گذشته نسبت به میانگین صد ارز اول مارکت
%-1
عملکرد ۳ ماه گذشته نسبت به میانگین صد ارز اول مارکت
%21
عملکرد ۶ ماه گذشته نسبت به میانگین صد ارز اول مارکت
$0.52
قیمت هر سهم
$185,111.83
دارایی تحت مدیریت

ترکیبات پورتفولیو

گزارش عملکرد صندوق سرمایه گذاری غیر متمرکز B100

درخواست مشاوره و سرمایه گذاری

درخواست مشاوره و سرمایه گذاری

اگر مایلید با کمترین ریسک و بدون انتقال اصل سرمایه به تیم مدیریت سرمایه گذاری، سود معقولی را در بازار رمز ارزها داشته باشید، همین حالا درخواست خود را ارسال کنید

سوالات متداول

آیا رمز ارز ها ممنوع خواهند شد ؟

بیت کوین یک سیستم غیرمتمرکز و توزیع شده است، به این معنی که یک شخص یا یک حکومت آن را ایجاد نکرده اند و نمی توانند به تنهایی روی آن کنترل داشته باشند. اما اگر همه‌ی کشور های بزرگ مثل آمریکا، چین، روسیه و … تصمیم بگیرند که به طور کامل رمزارز ها را ممنوع اعلام کنند، آنگاه آسیب مهمی به بازار رمزارزها وارد می شود.اما شواهد نشان می دهند که کشور ها به دنبال ممنوعیت بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیستند، بلکه می خواهند از این تکنولوژی نوین برای مقاصد اقتصادی استفاده کنند. برای مثال چین یوان دیجیتال را معرفی کرده است و بعید نیست در آینده مبادلات تجاری خود را با یوان دیجیتال که برپایه‌ی دفتر کل توزیع شده هست، انجام دهد. دولت آمریکا هم رسما اعلام کرده است که هیچ ممنوعیتی را برای بازار رمزارزها در نظر نخواهد گرفت و فراتر از آن به دنبال قانون گذاری در این حوزه می باشد.

سرمایه گذاری رمز ارز در ایران قانونیه؟

رمز ارز ها در ایران قانون گذاری نشده اند اما منع قانونی هم برای رمز ارز ها وضع نشده . این به این معنی است که خرید فروش و سرمایه گذاری بر روی رمز ارز ها عملی غیر قانونی به حساب نمی اید و اشخاص با قبول ریسک از سمت خودشان می توانند وارد این بازار شوند.

به چه دلیل بینوست از پلتفرم انزایم استفاده می کند؟

در حال حاضر در حدود ۲۳۰ میلیون دلار دارایی در صندوق های مختلف پلتفرم انزایم در حال مدیریت شدن می باشند. همچنین انزایم توسط برترین شرکت های امنیتی حوزه رمز ارز و قرارداد های هوشمند بررسی شده و تاییدیه گرفته است. این امر نشان از امنیت بالای پلتفرم انزایم دارد . مجموعه بینوست برای راه اندازی صندوق B100 پلتفرم های دیگری را نیز بررسی نموده و اما بهترین گزینه انزایم بوده است .

امنیت پلتفرم انزایم چقدره؟

طی سال های اخیر بلاک چین اتریوم  امنیت خود را اثبات نموده و در حال حاضر امن ترین بلاک چین را در میان تمام بلاک چین های بازار ارزهای دیجیتال دارد. پلتفرم انزایم نیز که بر بستر بلاک چین اتریوم پیاده سازی شده، از امنیت شبکه اتریوم بهره برده و دارای امنیت بسیار بالا و تاییده امنیتی از بهترین شرکت های امنیت می باشد.

آیا کاربران ایرانی برای دسترسی به انزایم دچار محدودیت هستند؟

انزایم پلتفرمی غیر متمرکز می باشد و تاکنون کاربران ایرانی هیچ گونه محدودیتی برای دسترسی به پلتفرم غیرمتمرکز انزایم نداشته اند. اما بهتر است کاربران ایرانی برای جلوگیری از هرگونه تهدید و یا خطر احتمالی، به هنگام استفاده از انزایم و هرگونه پلتفرم خارجی از آی پی ثابت خارج از کشور استفاده نمایند.

آیا قراردادی هم برای سرمایه گذاری امضا میشه که اطمینان بیشتری داشته باشم؟

قرارداد هوشمند یا اسمارت کانترکت بین صندوق و سرمایه گذار در فضای بلاکچین و از طریق پلتفرم انزایم امضا میشود. اساسا قراردادهای هوشمند بسیار بهتر از قرارداد های عادی هستند به این شکل که تمامی تعهدات و اختیارات طرفین در زمان امضای قرارداد هوشمند مشخص می شود و هیچ کدام از طرفین نمی تواند بر خلاف قرارداد هوشمند کاری انجام دهد.

بینوست چند وقته فعالیت داره ؟

بینوست بطور رسمی از سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرده است.

پول دست من هست یا دست بینوست ؟

با واریز پول به صندوق B100، بین شما و انزایم یک قرارداد هوشمند بر بستر بلاکچین اتریوم برقرار می شود و پول شما در قرارداد هوشمند قفل می شود. قفل شدن پول‌ها در قرارداد هوشمند باعث می شود که نه بینوست امکان برداشت پول شما را داشته باشد و نه انزایم.

چطور مطمئن شم بینوست نمی تونه پول من رو برداره؟

هنگام واریز پول به صندوق B100، بین شما و انزایم یک قرارداد هوشمند بر بستر بلاکچین اتریوم برقرار شده و پول شما در قرارداد هوشمند قفل می شود. قفل شدن پول‌ها در قرارداد هوشمند باعث می شود که نه بینوست امکان برداشت پول شما را داشته باشد و نه انزایم. همچنین می توانید در سایت با مطالعه شرایط و ضوابط مربوط به قراردادهای هوشمند انزایم، با اطمینان بیشتری در صندوق B100 سرمایه گذاری کنید.

هر وقت بخوام میتونم پولم رو بردارم؟

بله، این امکان برای سرمایه گذاران صندوق ارزدیجیتال B100 وجود دارد که در هر زمان دلخواه و بدون هیچگونه قید و شرطی دارایی خود را از پلتفرم انزایم خارج و یا وارد نمایند .

امکان جلسه حضوری هم وجود داره؟

بله، برای هماهنگی جلسه حضوری در زمینه ی مشاوره سرمایه گذاری ارز دیجیتال لطفا از طریق دکمه درخواست مشاوره اطلاعات خود را وارد نمایید. در سریعترین زمان ممکن مشاوران بینوست جهت دیدار حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

توی پلتفرم انزایم چقدر پول تا حالا سرمایه گذاری شده ؟

بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تا به حال در پلتفرم انزایم سرمایه گذاری شده است.

بازدهی صندوق های سرمایه گذاری ارز دیجیتال چقدره؟

بازدهی این صندوق ها بسیار متفاوت است. هر صندوق با توجه به استراتژی سرمایه گذاری متفاوت خود میزان سود و زیان متفاوتی را برای سرمایه گذاران به همراه دارد.

ارزش صندوق بی ۱۰۰ چقدر هست ؟

ارزش صندوق غیرمتمرکز B100 در حال حاضر (مارس ۲۰۲۲) یبش از ۳۰۰ هزار دلار که از طریق مراجعه به پلتفرم انزایم قابل مشاهده است .

بینوست تا الان چقدر سود ایجاد کرده برای سرمایه گذارها ؟

برای فهمیدن سود صندوق انزایم در بینوست می توانید به انزایم مراجعه کنید. سابقه ی کاری صندوق B100 در انزایم طی چند ماه اخیر قابل مشاهده است. اما قبل از اینکه صندوق B100 تاسیس گردد بینوست صندوق های متمرکز مختلفی را مدیریت کرده که عملکرد کلی آنها در دو سال اخیر حدود ۱۱۰ درصد بهتر از بیت کوین بوده است.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری چقدره؟

حداقلی در این خصوص وجود ندارد. اما با توجه به هزینه امضای قرارداد هوشمند بلاکچین اتریوم که در هنگام ورود شما به صندوق B100 پرداخت می شود پیشنهاد ما عددی بیش از ۱۰۰۰ دلار می باشد. البته هیچ گونه محدودیت خاصی برای میزان سرمایه اولیه وجود ندارد. متناسب با هر میزان سرمایه اولیه، امکان سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد.

میتونم به صورت پله ای سرمایه ام رو بیشتر کنم ؟

بله، این توانایی برای سرمایه گذاران وجود دارد که در هر زمان دلخواه، سرمایه خود را به شکل پله ای کم و یا زیاد نمایند.

صندوق B100 ماهانه چقدر سود میده؟

در منطق سرمایه گذاری، نمی توان به قطعیت گفت که مثلا بازدهی صندوق ارزدیجیتال B100 به چه میزان خواهد بود و چه مقدار سود در چه بازه زمانی اتفاق خواهد افتاد. سود را بازار می سازد اما می توان با داشتن یک استراتژی مشخص و ورود و خروج درست، میزان سود دریافتی را افزایش و میزان ضرر احتمالی را کاهش داد . میزان سود کاملا وابسته به شرایط بازار میباشد و عدد دقیق و حتی تخمینی ای در این مورد قابل بیان نیست. ولی هدف اصلی صندوق ارزدیجیتال B100 این است که در بازه های زمانی یکساله بازدهی ای بالاتر از میانگین ۱۰۰ ارز برتر بازار رمز ارز ها ایجاد کند.

چقدر از سود رو بینوست برمیداره؟

حق مدیریت صندوق، که سالانه ۱٫۵ درصد می باشد. اما برای مثال اگر شما ۶ ماه در صندوق B100 سرمایه گذاری کرده باشید، ۰٫۷۵ درصد از سرمایه شما به صندوق B100 تعلق خواهد گرفت.سود حاصل از عملکرد صندوق، که ۱۴درصد از سود حاصل شده می باشد. بدیهی است در صورت ایجاد نشدن سود، پولی به صندوق B100 تعلق نخواهد گرفت.

توی صندوق بی ۱۰۰ چه ارزهایی خریداری میشه ؟

بطور کلی ارزهای پرپتانسیل و ارزهای خوب برای سرمایه گذاری با فاندامنتال خوب از بین ۱۰۰ ارز برتر بازار خریداری میگردند . هدف صندوق B100 این است که میانگین سود ۱۰۰ رمز ارز برتر بازار را در طول زمان کسب کند.

میشه فهمید بینوست چه ارزهایی خریداری کرده و چه ارزهایی فروخته ؟

بله. کلیه فعالیتهای صندوق B100  در زمینه ارز دیجیتال بطور لحظه ای و کاملا شفاف در پلتفرم انزایم قابل مشاهده میباشد.

ارزهایی که ۱۰۰ برابر میشن هم میخرید؟

هدف صندوق ارزدیجیتال B100 این است که به طور میانگین سودی بالاتر از میانگین ۱۰۰ رمزارز برتر بازار را کسب کند. یقینا از میان ۱۰۰ رمزارز اول بازار ارزهایی انتخاب می شوند که فاندامنتال بسیار خوبی دارند و در شرایط مثبت بازار، ارزهایی که از فاندامنتال بسیار خوبی برخوردار باشند، رشد بیشتری را تجربه خواهند کرد. میزان رشد ارزها کاملا وابسته به شرایط بازار و برای هر ارز دیجیتال میتواند متفاوت باشد.

برای ورود به صندوق کارمزدی باید بدم ؟

صندوق b100 در زمان ورود هیچ کارمزدی از شما دریافت نمیکند و تنها هزینه ای که شما در ابتدا پرداخت میکنید هزینه (گس فی) شبکه اتریوم برای امضای قرارداد هوشمند می باشد که باتوجه به میزان شلوغی شبکه اتریوم این هزینه متغیر است اما به صورت متوسط در حدود ۲۰ دلار می باشد.

چطور میشه در صندوق ارز دیجیتال B100 سرمایه گذاری کرد؟

ابتدا یکی از کیف پول های ارز دیجیتال را به انتخاب خود نصب می کنید. سپس پول را به این کیف پول واریز می کنید. پس از آن کیف پول خود را به سایت انزایم متصل می کنید. در مرحله ی بعد در سایت انزایم پول را به صندوق B100 واریز می کنید. در آخر نیز کیف پول خود را با استفاده از unslashed بیمه می کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال یا جهت برطرف کردن هر گونه مشکل خود در طی این مراحل به لینک آموزش کامل پلتفرم انزایم در زیر مراحل سرمایه گذاری در صندوق B100 مراجعه کنید.