در گذشته‌ی نه چندان دور چین یک کشور فقیر بود، اما در یک دهه این کشور آنقدر پیشرفت کرده است که توانسته حتی برای کشور آمریکا نیز تهدید باشد. یکی از دلایلی که چین توانسته به این سرعت پیشرفت کند، استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره است. در این مقاله و ویدیوها قصد داریم برای شما توضیح دهیم که رابطه‌ی میان چین و ارزهای دیجیتال چیست و چگونه ارزهای دیجیتال به پیشرفت این کشور کمک کرده است.

آنچه که آمریکا از چین به نمایش می‌گذارد یک دروغ بزرگ است! آمریکا چین را یک کشوری که تنها در مونتاژ کردن پیشرفت کرده است، معرفی می‌کند اما تصویری که آمریکا در مورد چین به جهانیان ارائه می‌دهد تصویر درستی نیست!
چین توانسته راهی که کشورهای دیگر برای تکنولوژی شدن در چندین دهه باید طی کنند، تنها در چند سال پیش برود.

یکی از مهم‌ترین شرکت‌هایی که درچین توانست به پیشرفت این کشور کمک کند، شرکت علی بابا است.
اگر می‌خواهید در مورد تغییراتی که کشور چین در چند سال اخیر داشته است بیشتر بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم که ویدیوی پایین را با دقت ببینید.

ارزهای دیجیتال در چین چه جایگاهی دارد؟

این روزها هیچ فروشگاهی را در چین نمی‌توانید پیدا کنید که با پول و یا حتی کارت بانکی بتوانید از آن خرید کنید. حتی کوچکترین فروشگاه‌ها در چین تنها با پرداخت از طریق موبایل هست که کار می‌کنند!
این روزها چینی‌ها بیشتر از هر چیزی نگران تمام شدن شارژ گوشی‌شان هستند، زیرا در این صورت دیگر نمی‌توان هیچ کاری در چین انجام داد.
یکی از راه‌های پرداختی که در چین بسیار رایج است، پرداخت پول از طریق اپلیکیشن وی چت است.
به عبارتی در چین پول نقد در حال منسوخ شدن است، با منسوخ شدن پول فیزیکی فعالیت جیب‌برها نیز بسیار کم شده است.
اگر می خواهید بیشتر در مورد رابطه‌ چین و ارزهای دیجیتال بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم که ویدیوی پایین را ببینید.

همچنین اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری ارز دیجیتال هستید اما نمی‌دانید این کار را باید چگونه انجام دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با تیم مشاوره‌ی سرمایه گذاری ارز دیجیتال «بینوست» تماس بگیرید. این تیم می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین سرمایه گذاری ارز دیجیتال را داشته باشید.

دسته بندی شده در:

برچسب شده در:

,
در اینستاگرام بینوست جدید ترین مطالب را به صورت خلاصه و روزانه دریافت کنید