ییلد فارمینگ به زبان ساده

در دیفای (سیستم مالی غیر متمرکز) ییلد فارمینگ واژه‌ای است که بسیار کاربرد دارد. در ویدیویی که در پایین آمده است تصمیم داریم با یک زبان ساده به شما توضیح دهیم که ییلد فارمینگ چیست و ییلد فارمر چه کسی است؟

پس اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد این نوع درآمدزایی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ییلد فارمینگ به زبان ساده:

در حقیقت ییلد فارمینگ یک راه و روش آسان برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال بیشتر از طریق ارزهای دیجیتالی که دارید، هست!
به زبان ساده باید بگوییم که ییلد فارمینگ نوعی وام دهی ارز دیجیتال است که سود این نوع وام نیز از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت می‌شود.

ییلد فارمر کیست

اصطلاحا به افرادی که برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال بیشتر از روش ییلد فارمینگ استفاده می‌کنند، ییلد فارمر گفته می‌شود.
این افراد دائما سرمایه‌ی خود را در میان پلتفرم‌های وام دهی مختلف دیفای جابه‌جا می‌‌کنند و از این طریق میزان سود خود را به بیشترین حد ممکن می‌رسانند.
یک ییلد فارمر خوب، فارمری است که به صورت سری و مخفیانه هر روز استراتژی‌اش را تغییر می‌دهد. زیرا هر چقدر که فارمرهای دیگر از استراتژی‌های همدیگر اطلاع داشته باشند و از یک استراتژی واحد استفاده کنند؛ اثربخشی آن استراتژی کم می‌شود. به این ترتیب فارمر نمی‌تواند درآمد زیادی از استراتژی که دارد بهره‌ی زیادی ببرد.

ریسک‌های ییلدفارمینگ چیست

ییلد فارمینگ‌ها در حقیقت قراردهای هوشمند هستند و فارمرها در این قرارداد هوشمند دارایی خودشان را قفل می‌کنند.
یکی از ریسک‌هایی که در برابر ییلدفارمینگ وجود دارد باگ‌هایی است که در قرارداد هوشمند ممکن است به وجود بیاید.

البته احتمال اینکه چنین اتفاقی بیفتد بسیار کم است. اما با این وجود به هنگام قفل شدن ارزهای دیجیتالی شما در یک قرارداد هوشمند در مورد اینکه هیچ باگ و مشکلی در قرار داد وجود ندارد باید مطمئن شوید.

اگر می خواهید در مورد ییلد فارمینگ اطلاعات کامل‌تری به دست آورید به شما پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی زیر را ببینید.

با تشکر از آناهیتا تشکری بابت ترجمه‌ی این ویدیو با ارزش

در این ویدیو خواهید دید:

  • ییلد فارمینگ چیست؟
  • ییلد فارمر چه کسی است؟
  • چرا سودی که از این طریق به دست می‌آید بسیار زیاد است؟
  • خطرها و ریسک‌های این نوع کسب درآمد چیست؟

همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر به دنبال سرمایه گذاری ارز دیجیتال هستید ابتدا با تیم مشاوره‌ی سرمایه گذاری ارز دیجیتال «بینوست» تماس بگیرید. این تیم به دلیل تجربه‌ی بالایی که دارد می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین سرمایه‌گذاری را در این حوزه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.