سرمایه گذاری بر روی آینده

یک تصمیم هوشمندانه

اگر شما هم یک سال پیش، دقیقا یک سال پیش بازار ارزهای دیجیتال را باو‌ر کردید و حتی ساده‌ترین استراتژی سرمایه‌گذاری یعنی نگهداری بیت کوین را در پیش گرفتید، سود چشمگیری به دست آوردید. اگر میخواهید بدانید از خرید بیت کوین چقدر سود به دست آوردید مبلغ ابتدایی سرمایه گذاریتان را در کادر زیر وارد کنید.

مشاهده نتیجه سرمایه گذاری
$
سبد سرمایه گذاری پیشنهادی بینوست برای یکی از مشتریان سال ۹۸
آنالیز سرمایه گذاری دلار
سرمایه گذاری بیت کوین
٪ 0
٪ 0
$ 0
سرمایه گذاری با مشاوره بینوست
٪ 0
٪ 0
$ 0
میزان سود ریالی % 0
میزان سود دلاری % 0
سرمایه فعلی 1
مابه تفاوت سرمایه گذاری
اگر از مشاوره بینوست برای سرمایه گذاری استفاده نکرده اید، تومان ضرر کرده اید.

درخواست مشاوره رایگان سرمایه گذاری

معتبر ترین پیشنهاد ها - بهترین رمز ارز ها

اگر سیگنال هایی که دریافت کرده اید بی اعتبار و ناموفق بوده است، و همچنان به دنبال شناخت پرپتانسیل ترین رمز ارز ها برای یک سرمایه گذاری بلند مدت هستید، بینوست با بررسی دقیق تمام جوانب پروژه ها از جمله کارکرد، شرکای تجاری و سرمایه گذاران آنها ، بهترین و معتبر ترین رمز ارز ها را برای یک سرمایه گذاری بلند مدت به شما معرفی میکند.

سود بیشتر – ریسک کمتر

شاید تجربه ضرر های بسیاری را دارید و یا آنطور که باید سود مناسبی از این بازار سود ده و پر فرصت نبرده اید. اگر امکان و زمان مدیریت پوتفولیو و ریسک سرمایه گذاری خود را ندارید، بینوست با تشکیل کم ریسک ترین سبد سرمایه گذاری مختص شما، بیشترین سودرا برای شما به ارمغان می آورد.

تحلیل دقیق – فرصت مناسب

ممکن است بار ها فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال از دست داده باشید. اگر فرصت کافی برای تحلیل بازار ندارید و یا در انبوه مشغله های خود فرصت تریدینگ یا معاملات روزانه ندارید، بینوست با تحلیل دقیق بازار ، بهترین فرصت های سرمایه گذاری را به شما اطلاع میدهد.

فرایند دریافت مشاوره سرمایه گذاری از بینوست

درخواست مشاوره رایگان سرمایه گذاری

مشاوران بینوست برای ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان سرمایه گذاری روی بهترین ارز های دیجیتال برای سال پیش رو با شما تماس خواهند گرفت

مدل سرمایه گذاری هر شخص مانند اثر انگشت اون یکتاست

سبد گردانی دوره ای

همراه شما در فراز و فرود ها

از لحظه شروع سرمایه گذاری همراه و پشتیبان شما خواهیم بود. در تمام مسیر با گذار از نوسانات و اصلاحات بازار، و با کنترل هیجانات مقطعی، تا رسیدن به سود مطلوب و منطقی راهنمای شما هستیم و سبد شما را رصد میکنیم. اگر نیاز به تغییر رمز ارز ها و توازن مجدد سبد سرمایه گذاری باشد، سبد گردانی انجام خواهد شد.

سبد سرمایه گذاری اختصاصی

منحصر به فرد مثل اثر انگشت

شما خصوصیات منحصر به فرد و معیار های متفاوتی برای تصمیم گیری و دنبال کردن اهداف خود دارید. بنابراین تلاش میکنیم با شناخت رفتار معاملاتی، اهداف اقتصادی و استراتژی سرمایه گذاری شما، بهتری سبد سرمایه گذاری منحصر به فرد شما را با توجه به میزان ریسک پذیری، بازه زمانی و بودجه کل سرمایه گذاری به شما پیشنهاد دهیم.

بینوست با توجه به درجه ریسک پذیری، میزان سرمایه گذاری، بازده انتظاری و بازه زمانی سرمایه گذاری شما، بهترین سبد رمز ارز متناسب با شرایط شما را پیشنهاد می دهد. برای مشاوره رایگان و دریافت سبد منحصر به فرد سرمایه گذاری، گزینه درخواست مشاوره سرمایه گذاری رایگان را بزنید.

درخواست مشاوره رایگان سرمایه گذاری

برای دریافت رایگان سامانه مدیریت سرمایه گذاری بینوِست شماره موبایل خود را وارد نمایید.

+98

چه تصمیم گرفتید با استفاده از خدمات و دانش بینوست سرمایه گذاری امن و پربازدهی داشته باشید و چه به صورت شخصی سرمایه گذاری نمایید می توانید از سامانه رایگان مدیریت سرمایه گذاری رمز ارز بینوِست استفاده نمایید .

Icon