دسته بندی ها

صندوق B100 امکان برداشت پول من رو داره؟

تنها دسترسی‌ صندوق غیرمتمرکز ارز دیجیتال B100 که سرویسی از مجموعه بینوست می باشد انجام معاملات روی سرمایه شما است و پول شما هرگز در اختیار صندوق B100 نخواهد بود.
زمانی که می خواهید پول خود را به صندوق B100 در سایت Enzyme واریز کنید، یک قرارداد هوشمند بین شما و سایت انزایم امضا می شود و پول‌های شما پس از واریز در آن قرارداد هوشمند قفل می شود.
صندوق غیر متمرکز رمز ارزِ B100 هیچ نوع دسترسی مبنی بر برداشت نخواهد داشت و تنها اجازه‌ی انجام معاملات به صندوق B100 داده می شود.
همچنین شما هر زمان که بخواهید می توانید پول‌های خود را از فاند ارز دیجیتال B100 خارج کنید.

یکی از مهم ترین قابلیت های تکنولوژی بلاکچین ایجاد اعتماد بین دو فرد کاملا غریبه به واسطه قرارداد های هوشمند می باشد و مجموعه بینوست به عنوان یک مجموعه مدیریت سرمایه گذاری ارز دیجیتال بر این باور است که یکی از مهم ترین ارکان مدیریت سرمایه گذاری ایجاد اعتماد بین سرمایه گذار و مدیر سرمایه گذاری می باشد.

به واسطه بلاکچین و صندوق غیرمتمرکز ارز دیجیتال این اعتماد می تواند ایجاد شود به نوعی که سرمایه گذار اطمینان داشته باشد که مدیر سرمایه گذاری به هیچ عنوان نمی تواند برداشت پول انجام دهد و از طرف دیگر تمام اطلاعات سرمایه گذاری به صورت کاملا شفاف بر روی بلاکچین و در اختیار همه قرار میگیرد.

همچنین سرمایه گذار در هر زمان به هر میزانی که بخواهد می تواند سرمایه خود را از صندوق ارز دیجیتال B100 بدون نیاز به تایید مدیر صندوق بیرون بکشد.

این مقاله برای شما مفید بود؟
پاسخ خود را دریافت نکردید؟
از همکاران ما سوال کنید
ثبت سوال
© 2022 دانشنامه سرمایه گذاری ارز دیجیتال بینوست - همه حقوق محفوظ است