پلتفرم انزایم چیست؟

پلتفرم انزایم چیست؟ انزایم یک پلتفرم خرید و فروش و مدیریت سرمایه در حوزه ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم بر بستر بلاک چین اتریوم توسعه داده شده است. در این پلتفرم کلیه اطلاعات مربوط به خرید و فروش ها در بلاک چین اتریوم ثبت می شود. هیچ نهاد و سازمان خارجی بر تراکنش های آن نظارت و یا کنترل ندارد. از این رو این پلتفرم، یک پلتفرم غیر متمرکز (Dapp) محسوب می گردد. این پلتفرم یکی از بهترین و امن ترین پلتفرم های خرید و فروش و مدیریت سرمایه در حوزه ارزهای دیجیتال محسوب می شود. حال که فهمیدید انزایم چیست در ادامه دلایل محبوبیت این پلتفرم بیان شده است:

  • بلاک چین اتریوم از نظر امنیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این پلتفرم نیز بر بستر بلاک چین اتریوم توسعه داده شده است.
  •  در این پلتفرم به واسطه قراردادهای هوشمند تعبیه شده، تنها اجازه خرید و فروش و دریافت بخشی از سود به سبدگردان ها داده می شود و اصل سرمایه سرمایه گذاران و کاربران در محافظت شبکه اتریوم است. از این رو خطری از جنس از دست رفتن سرمایه و دزدیده شدن آن، کاربران انزایم را تهدید نمی کند.
  • اطلاعات تراکنش ها و خرید و فروش ها در انزایم کاملا شفاف و قابل ردیابی است. از این رو کاربران و سرمایه گذاران در هر لحظه می توانند تمامی تراکنش ها را رصد نمایند.
این مقاله برای شما مفید بود؟
پاسخ خود را دریافت نکردید؟
از همکاران ما سوال کنید
ثبت سوال
© 2022 دانشنامه سرمایه گذاری ارز دیجیتال بینوست - همه حقوق محفوظ است