سرمایه گذاری بر روی آینده

یک تصمیم هوشمندانه

بینوِست با همکاری اتاق مشترک بازرگانی ایران اتریش ، خدمات مشاوره ویژه ای را برای تعداد محدودی از شرکت های حقوقی عضو اتاق ، در نظر گرفته است و برای یک سرمایه گذاری هوشمندانه ، مشاوره تخصصی و منحصر به فردی را ارائه خواهد داد. همگام با رشد بسیار سریع فناوری بلاکچین، پروژه های بسیاری با هدف تسهیل و افزایش سطح کیفیت زندگی، در بستر این فناوری به وجود آمدند. دنیای رمز ارز ها ، دنیای ما را متحول خواهد کرد و تاثیرات شگرف آن تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. سرمایه گذاری بر روی رمز ارز ها یک تصمیم هوشمندانه برای سرمایه گذاری بر روی آینده است.

کمیسیون استارتاپ ها و بلاکچین اتاق بازرگانی مشترک ایران و اتریش کمیسیون استارتاپ ها و بلاکچین اتاق بازرگانی مشترک ایران و اتریش
معتبر ترین پیشنهاد ها - بهترین رمز ارز ها

اگر سیگنال هایی که دریافت کرده اید بی اعتبار و ناموفق بوده است، و همچنان به دنبال شناخت پرپتانسیل ترین رمز ارز ها برای یک سرمایه گذاری بلند مدت هستید، بینوست با بررسی دقیق تمام جوانب پروژه ها از جمله کارکرد، شرکای تجاری و سرمایه گذاران آنها ، بهترین و معتبر ترین رمز ارز ها را برای یک سرمایه گذاری بلند مدت به شما معرفی میکند.

سود بیشتر – ریسک کمتر

شاید تجربه ضرر های بسیاری را دارید و یا آنطور که باید سود مناسبی از این بازار سود ده و پر فرصت نبرده اید. اگر امکان و زمان مدیریت پوتفولیو و ریسک سرمایه گذاری خود را ندارید، بینوست با تشکیل کم ریسک ترین سبد سرمایه گذاری مختص شما، بیشترین سودرا برای شما به ارمغان می آورد.

تحلیل دقیق – فرصت مناسب

ممکن است بار ها فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال از دست داده باشید. اگر فرصت کافی برای تحلیل بازار ندارید و یا در انبوه مشغله های خود فرصت تریدینگ یا معاملات روزانه ندارید، بینوست با تحلیل دقیق بازار ، بهترین فرصت های سرمایه گذاری را به شما اطلاع میدهد.

فرایند دریافت مشاوره ویژه اعضای حقوقی اتاق

ثبت درخواست مشاوره

مدل سرمایه گذاری هر شخص مانند اثر انگشت ایشان یکتاست

سبد گردانی دوره ای

همراه شما در فراز و فرود ها

از لحظه شروع سرمایه گذاری همراه و پشتیبان شما خواهیم بود. در تمام مسیر با گذار از نوسانات و اصلاحات بازار، و با کنترل هیجانات مقطعی، تا رسیدن به سود مطلوب و منطقی راهنمای شما هستیم و سبد شما را رصد میکنیم. اگر نیاز به تغییر رمز ارز ها و توازن مجدد سبد سرمایه گذاری باشد، سبد گردانی انجام خواهد شد.

سبد سرمایه گذاری اختصاصی

منحصر به فرد مثل اثر انگشت

شما خصوصیات منحصر به فرد و معیار های متفاوتی برای تصمیم گیری و دنبال کردن اهداف خود دارید. بنابراین تلاش میکنیم با شناخت رفتار معاملاتی، اهداف اقتصادی و استراتژی سرمایه گذاری شما، بهتری سبد سرمایه گذاری منحصر به فرد شما را با توجه به میزان ریسک پذیری، بازه زمانی و بودجه کل سرمایه گذاری به شما پیشنهاد دهیم.

بینوست با توجه به درجه ریسک پذیری، میزان سرمایه گذاری، بازده انتظاری و بازه زمانی سرمایه گذاری شما، بهترین سبد رمز ارز با شرایط شما را پیشنهاد می دهد. جهت استفاده از شرایط ویژه اعضای حقوقی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش روی دکمه ثبت درخواست مشاوره کلیک کنید .

ثبت درخواست مشاوره

Icon