بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz) چه کارهایی انجام می‌دهد

بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz) چه کارهایی انجام می‌دهد

بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz)به عنوان دومین صندوق رمز ارزی قصد دارد سرمایه‌اش را به مبلغ ۴۵۰ میلیون دلار برساند.

درباره این موضوع برخی از منتقدان اظهار دارند: به علت متعهد بودن بیش از حد شرکت های اصلی سرمایه گذاری به این بخش و همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا، شرکت های سرمایه گذاری تازه کار از بین خواهند رفت.

آندرسون به عنوان حامی استارتاپ‌هایی چون: فیس بوک و توییتر شناخته می‌شود. همچنین از اولین شرکت های سرمایه گذاری بود که بودجه‌ی کثیری به رمز ارزها اختصاص داد. بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz) در سال ۲۰۱۸ بر روی شرکت های نوپا در حوزه‌ی تکنولوژی بلاک چین(که پایه و اساس ارز های دیجیتال است.) حدود ۳۵۰ میلیون دلار سرمایه‌

گذاری کرد.

این صندوق از حامیان جدی پروژه بحث برانگیز ارز Libra در فیس بوک بوده و همچنین از اعضای هیئت مدیره این پروژه نیز هست.

برخی از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz)  می‌تواند یک صندوق جدید را در کمتر از یک هفته راه اندازی کند و هنوز این بنگاه به جایگاهی که حقش هست نرسیده است.

برخی از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس  (Andreessen Horowitz)  می‌تواند یک صندوق جدید را در کمتر از یک هفته راه اندازی کند

دوران سختی برای جذب سرمایه، هم برای شرکت های سرمایه گذاری اصلی و هم شرکت های رمزارزی است. سرمایه گذاران حوزه‌ی تکنولوژی، درمقابل شرکت هایی که تحت تاثیر ویروس کرونا ضرر می‌دهند، محتاط تر عمل می‌کنند.

براساس داده‌های CB Insights ، میزان سرمایه‌ی سرمایه گذاران اصلی در فناوری های blockchain بیش تر از سه برابر رشد کرده که تقریباً برابر با ۴٫۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ است. هر چند که در سال گذشته یک روند نامنظم و طولانی برای ارزش بیت کوین اتفاق افتاد که موجب کاهش میزان یک سومی این ارز دیجیتالی شد.

شاخص رمزنگاری گلکسی بلومبرگ امسال به دلیل بهبود فروش در اوایل مارس، از سه شنبه حدود ۶٫۵ درصد رشد داشته است .

آندرسن درکمتر از دو سال پس از انتشار اولین ارز دیجیتالی مخصوص به خود دنبال گرفتن بودجه جدید است. بنگاه‌های سرمایه گذاری اصلی معمولاً هر سه سال یک‌بار سرمایه های جدید را جذب می ‌کنند، اما اخیراً به دلیل پیدایش حوزه‌های جدید سرمایه گذاری که باعث به وجود آمدن شور و هیجان نیز شده؛ سرعت جذب سرمایه نسبت به قبل بیشتر شده است.

سرمایه گذاران اصلی سیلیکون ولی(Silicon Valley)  اخیرا با سرمایه گذاری در حوزه‌ی بیت‌کوین،وارد دنیای سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتالی شدند.

بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz) در حدود ۸ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است؛ این بنگاه اولین صندوق رمزنگاری شده است که تا حد زیادی  بر روی پرژه‌های جدیدی چون: شرکت محاسبات Dfinity و پروژه های  ارز دیجیتالی با پشتوانه‌ی دارایی های ارزشمند مانند دلار آمریکا متمرکز شده است.

آندرسن بیان نمود این اولین صندوقی است که برای نگهداری سرمایه ها با زمانی  بیشتر از ۱۰ سال طراحی شده است که این زمان بیش تر از سایر بنگاه‌های موجود است. همچنین بنگاه سرمایه‌گذاری آندرسن هوروویتس (Andreessen Horowitz)  قادر است به طور مستقیم توکن و سکه‌ی دیجیتالی خریداری کند. این شرکت سال گذشته به عنوان مشاور مالی آغاز به کار کرده و شرکای خود را تحت نظارت بیشتری قرار داده است؛ اما به آنها برای سرمایه گذاری در حوزه‌ی ارز های دیجیتالی اختیارات لازم و با محدودیت کمتر نسبت به قبل را داده است.

اگر شما هم می‌خواهید سرمایه گذاری رمز ارز را آغار کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از انجام هر کاری ابتدا با تیم مشاوره سرمایه گذاری رمز ارز بینوست تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.