تاریخچه توسعه بیت کوین به روایت تصویر

اگر به دنبال تاریخچه توسعه بیت کوین به روایت تصویر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم ویدیویی که در زیر آمده را مشاهده کنید.

تاریخچه توسعه بیت کوین به روایت تصویر

اولین رمز ارز دیجیتال به میان آمده بیت‌کوین است. این رمز ارز برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط فرد یا گروهی به نام ساتوشی ناکاماتو( که هویت این شخص تا به امروز نامشخص است.) به میان آمد. در تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۰۹ برای اولین بار این شبکه شروع به فعالیت کرد.

البته در سال ۲۰۰۹ تا آخر ۲۰۱۰ این شبکه به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نکرده بود به همین دلیل تعداد افرادی که در شبکه‌ی بلاک‌چین بیت‌کوین فعالیت داشتند بسیار کم بود اما در سال ۲۰۱۱ که بیت‌کوین فعالیتش را رسما آغاز کرد روز به روز به تعداد افراد حاضر در شبکه افزوده شد.

هدف اصلی بیت‌کوین این بود که کنترل پول را به صاحبان اصلی آن یعنی مردم برگرداند به نظر می‌رسد این هدف برای مردم جذاب بوده است زیرا در مدت زمان کوتاهی بیش از چندین میلیون نفر به جای ارزهای فیات( ارزهایی که دولت ها به آنها اعتبار می‌دهند مانند: دلار، ریال، یورو و…) از بیت‌کوین برای مصارف روزانه استفاده کردند.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد ارز دیجیتال بیت‌کوین هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

به طور کلی در ویدیویی که در پایین آمده به شما نشان دادیم که از ۳۰ آگوست ۲۰۰۹ تا ۱۸ فوریه ۲۰۲۰ توسعه بیت‌کوین به چه شکلی بوده است و چگونه با گذشت زمان این شبکه روز به روز بزرگتر شده است. به طور کلی به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال تاریخچه توسعه بیت کوین هستید ویدیو پایین را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.